Help Center - stomatologia dla dorosłych, stomatologia dla dzieci i młodzieży Help Center - stomatologia dla dorosłych, stomatologia dla dzieci i młodzieży


Poradnia w Siemianowicach ŚląskichSFINANSUJ SWOJE ^ LECZENIE

Dwa pomysły na sfinansowanie leczenia

Nie zawsze wydatek na leczenie stomatologiczne jest nam na rękę, wtedy warto rozpatrzyć inne możliwości pozyskania na ten cel pieniędzy. Poniżej dwa ciekawe narzędzia finansowe:

mediraty prosty, system ratalny, po otrzymaniu wyceny kosztów leczenia informujesz rejestrację o zamiarze starania się o finansowanie, konsultant operatora dzwoni do Ciebie, ustalacie warunki i podejmujesz decyzję. Kwota linii kredytowej może obejmować całkowite koszty leczenia lub określony przez Ciebie zakres.

paydent - płatność to szybki, prosty sposób na odroczoną do 30 dni płatność bez dodatkowych kosztów lub do minimum uproszczony sposób na rozłożenie kosztu zabiegu medycznego, higienizacyjnego na 4, 8 lub 12 rat. Ten system dedykowany jest specjalnie dla stomatologii. Procedura jest banalnie prosta o szczegóły zapytaj w rejestracji lub przeczytaj tutaj.

Życzymy satysfakcji z efektów leczenia i wspaniałego uśmiechu.
/ ramka chowa się po usunięciu myszy lub kliknięciu w puste pole poza ramką /

BEZPIECZEŃSTWO ^ COVID19

Kilka słów o środkach bezpieczeństwa,

w trosce o nasze wspólne zdrowie na terenie naszych poradni wprowadziliśmy i przestrzegamy rozwiązań zapewniających maksimum bezpieczeństwa, poniżej parę zasad:

1. na terenie poradni obowiązuje zakrywanie nosa i ust w przestrzeniach wspólnych i dezynfekcja dłoni,

2. Pracownicy noszą maseczki i środki ochrony osobistej,

3. Wizyty odbywają się tylko po uprzednim umówieniu,

4. Dodatkowo dezynfekujemy powierzchnie po każdym zabiegu,

5. W poradni dla dzieci dezynfekowne są na bieżąco wszystkie przedmioty, z którymi mają styczność nasi mali pacjenci,

6. Za płatne zabiegi można płacić kartami płatniczymi,

Życzymy wszystkim zdrowia i dbajmy o siebie.
/ ramka chowa się po usunięciu myszy lub kliknięciu w puste pole poza ramką /

HELP CENTER
dla dzieci
i młodzieży
w pobliżu
parking
parking
płatny
brak barier
architektonicznych
wystawiamy
paragony/faktury
można płacić
kartami, blikiem
zapraszamy na
kawę/herbatę
dostępne
wifi
prosty system
ratalny
sfinansuj
swoje leczenie
przyjęcia
z NFZ
 HELP
CENTER

         

Poradnia znajduje się przy ul. Kościelnej 39 (naprzeciwko Poczty)

    Doskonale zdajemy sobie sprawę, że z reguły wizyta u dentysty wiąże się z uczuciem stresu, czasami strachu, wytrąceniem ze strefy własnego komfortu. Dlatego staramy się stworzyć w naszej poradni atmosferę intymności, komfortu, poczucia bezpieczeństwa. Nasi lekarze niezależnie od wykonywanej specjalności do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, oferując nie tylko swoje umiejętności, wiedzę, ale przede wszystkim serce, zrozumienie potrzeb i emocji. Od momentu rejestracji słuchamy, radzimy i dokładnie wyjaśniamy jak będzie przebiegała wizyta, czego pacjent może się spodziewać. Pacjent zawsze otrzymuje wyczerpującą informację, plan leczenia.

    Leczymy pacjentów w każdym wieku w pełnym zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji (leczenie kanałowe), protetyki, kompleksowej profilaktyki dostosowanej do wieku i potrzeb pacjenta.

    Nasz zespół został specjalnie przygotowany do przyjmowania młodych pacjentów. Obejmujemy opieką stomatologiczną dzieci, młodzież szkolną. Stwarzamy warunki pozwalające budować zaufanie młodych pacjentów, przełamywać opór, strach przed wizytą. Zawsze jesteśmy bardzo szczęśliwi jak dzieci, młodzież już bez złych emocji kontynuuje leczenie.

    Realizujemy świadczenia refundowane z NFZ dla dzieci i młodzieży do 18-tego życia, a w ramach umowy z Urzędem Miasta dla uczniów do ukończenia 18-tego roku życia oraz w zakresie profilaktyki do ukończenia 19 roku życia.

Godziny pracy(uaktualniane na bieżąco):

Poniedziałek:  08:00 - 19:00

Wtorek         :  08:00 - 18:00

Środa           :  08:00 - 18:00

Czwartek      :  08:00 do 18:00, od 16:00 profesjonalna higienizacja

Piątek           :  08:00 do 19:00

Sobota, Niedziela: nieczynne


Poradnia pracuje w podanych powyżej godzinach, poza godzinami przyjęć zachęcamy do kontaktu telefonicznego i pozostawienia informacji

(numer telefonu i swojego imienia) na automatycznej sekretarce (32 2294027) czynnej 24 godziny na dobę, na pewno zadzwonimy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.